Monitorowanie GPS Kraków

Dla właścicieli firm oraz osób indywidualnych z Krakowa oraz województwa małopolskiego kierujemy naszą ofertę na monitorowanie GPS Kraków.

TRACK GPS zbiera informacje za pomocą systemu monitoring pojazdów GPS. Lokalizacja pojazdu GPS pokazywana jest średnio co kilkanaście sekund, dlatego posiadacz samochodu otrzymuje wszelkie raporty analityczne, w których zawarta jest zarówno prędkość, kierunek jazdy, jak i postój w podróży.

Monitoring GPS Kraków pozwala właścicielowi floty na obserwowanie parametrów z trasy na bieżąco całej floty z urządzenie GPS.

Pozwala to na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów nawet o 30%, przy stosunkowo niskich kosztach instalacji systemu i praktycznie zerowych kosztach jego utrzymania.

 

Monitorowanie GPS Kraków to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w Europie i Ameryce. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez najnowszych narzędzi, które im w tym pomagają. Monitoring pojazdu GPS to jeden z narzędzi, które doceniają sobie instytucje państwowe. Uruchomienie całego systemu zabiera około godziny. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy kierownik firmy budowlanej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty za pomocą swojego komputera. Niektóre rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego programu, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, dostajemy dostęp do strony internetowej, w której możemy sprawdzić aktualne pozycje swoich pojazdów. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ dokładność auta podana jest niemalże do paru metrów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

MONITOROWANIE GPS KRAKÓW

TEL +48 12 311 07 72

TEL. +48 601 20 52 12

TEL. +48 796 904 777

 

5/5 - (338 votes)