Hyundai

Hyundai

HYUNDAI MONITORING GPS –  może okazać się przydatnym narzędziem nie tylko do kontroli pracownika, ale również samego pojazdu marki HYUNDAI.

Można sprawdzać, jak działa i czy nie spala zbyt wiele paliwa, co zazwyczaj jest sygnałem, że samochód HYUNDAI przestaje działać prawidłowo. MONITORING GPS pomaga również określić, ile godzin kierowca prowadził pojazd HYUNDAI. Pokaże to pracodawcy, którym pracownikom należą się premie za solidne wykonywanie obowiązków zawodowych.

Dużym ułatwieniem jest to, że wszystkie informacje pochodzące z monitoringu GPS pojazdu HYUNDAI są zapamiętywane w archiwum serwera TRACK GPS przez kolejne 3 miesiące.

Przesyłane są do klienta w postaci raportów on-line. Dzięki temu, w razie potrzeby właściciel pojazdu HYUNDAI będzie mógł wrócić do danych z monitoringu GPS, gdy będzie konieczność sprawdzenia poszukiwanych informacji.

Parametry widoczne dzięki MONITORINGOWI GPS TRACK CAN :

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Hyundai i30(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Hyundai ix20(2010-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak
3 Hyundai ix35(2009-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak