Suzuki

Suzuki

SUZUKI MONITORING GPS – system pozwalający na skuteczniejsze zachowanie w realizacji tempa dowozu i zminimalizowaniu kosztów.

Dobrze jest o tym pamiętać mając na uwadze założenie spółki przewozowej. W dniu dzisiejszym MONITORING GPS jest jednym z postępowań gwarantujących zręczną weryfikację kierującego i pojazdu SUZUKI przewożącego towar.
W ten uniwersalny sposób istnieje alternatywa stałego monitorowania miejsca przebywania oraz zużycia paliwa pojazdu SUZUKI będącego na uposażeniu firmy. Dzięki wariantowi śledzenia auta SUZUKI każdy szef firmy w łatwy sposób zdaje sobie sprawę, gdzie w obecnej chwili znalazł się jego ładunek.
Dla dużej liczby kierowników będzie to na pewno bardzo istotny fakt nakłaniający do wyboru owego rodzaju systemu, jakim jest nadmieniony MONITORING GPS. Poza alternatywą stałego monitorowania samochodu SUZUKI dostępna jest też możliwość kontroli paliwa przez MONITOROWANIE GPS po szynie CAN.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Suzuki Grand Vitara(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Suzuki SX4(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak