Toyota

Toyota

TOYOTA MONITORING GPS – to działanie, które w skuteczny sposób pozwala na właściwe rozpoznanie trasy pojazdów TOYOTA jeżdżących w strukturach przedsiębiorstwa.

Duża liczba przedsiębiorców w firmach transportowych przekonało się, że obserwacja pojazdów TOYOTA ułatwia sprawne działanie firmy. Decydując się na wprowadzenie MONITORINGU GPS  możemy mieć pewność, że na będziemy mogli cały czas kontrolować firmę, która podjęła się wykonania ustalonego zlecenia. Dla coraz szerszej rzeszy miast i miasteczek jest to, bez wątpienia wyjątkowo pożyteczna możliwość pomysłu pozwalającego na skontrolowanie, jak firma wywiązuje się ze swoich zadań. Zasadnicze zadanie w tego działaniach to naturalnie sprawna lokalizacja floty TOYOTA wykonującej powierzone zlecenie. Powinniśmy mieć to na uwadze, gdyż zmiany te są w mocy poprawić dochody firmy, co jest na pewno bardzo istotnym uzasadnieniem.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Toyota Auris(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Toyota Avensis(2009-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
3 Toyota Corolla(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
4 Toyota Land Cruiser(2008-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
5 Toyota RAV4(2005-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
6 Toyota yaris II(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
7 Toyota Yaris III(2011-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak