O nas

O nas

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii zmienia się zainteresowanie jej możliwościami. Wzrost zainteresowania przekłada się natomiast na większe ich wykorzystanie w dniu codziennym na jednakowo dużym poziomie przez firmy i osoby prywatne. Doskonałym przykładem takiego stanu rzeczy jest współcześnie dostępny Monitoring GPS.

Firma nasza, istniejąca na tym rynku od 1993 roku, wypracowała w zakresie świadczenia usługi monitoringu mnóstwo korzystnych, tylko nam znanych, owocnych rozwiązań. Działając na rynku branży motoryzacyjnej od pond 15 lat zdobyliśmy doświadczenie umożliwiające świadczenie usług o jednym z najszerszych zakresów w tej branży.

Nabyte doświadczenie i marka, jaką zdołaliśmy zdobyć w tym czasie przełożyła się na to, że od dekady zaczęliśmy współpracować z jednymi z najbardziej renomowanych firm motoryzacyjnych. Doskonałym przykładem jest na pewno w tym miejscu współpraca z firmami: Mercedes, Scania, Autosan S.A .

Poza współpracą z tak znakomitymi i liczącymi się na rynku branży motoryzacyjnej partnerami, naszym elementarnym atutem są niskie ceny. A także szeroki zakres działania, który obejmuje terytorium całego kraju.

Wszyscy pracownicy Video – Sat stanowią doskonale zgrany i wyśmienicie się rozumiejący, w pełni wykwalifikowany zespół. Zespół, który ceni sobie zadowolenie kontrahenta z wdrażanych przez firmę i jego samego, co raz to nowszych technologii. Dzięki solidnemu podejściu i rzetelności wykonywanej usługi jesteśmy w stanie zapewnić współpracę na długie lata.

O nas