DAF

DAF

DAF MONITORING GPS – system ten umożliwia sprawne postępowanie w wykonywaniu szybkości dowozu i obniżeniu wydatków firmy.

W chwili obecnej MONITORING GPS jest jednym z postępowań gwarantujących wydolną weryfikację kierowcy i auta marki DAF dostarczającego ładunek.
W ten praktyczny sposób istnieje możliwość stałego kontrolowania miejsca postoju pojazdu DAF będącego na uposażeniu spółki. Dzięki wariantowi monitorowania samochodu DAF każdy zarządca korporacji w doskonały sposób sprawdzi, gdzie w danej chwili znajduje się jego transport oraz pojazd DAF.
Dla wielu właścicieli jest to na pewno nad wyraz ważny argument skłaniający do zdobycia owego typu systemu monitorowania GPS. Poza opcją ciągłego monitorowania GPS auta DAF dostępna jest także opcja obserwacji poziomu zużycia paliwa z szyny CAN.
W ten sposób każdy właściciel korporacji  sprawdzi, jaką drogą jedzie jego ładunek a także pojazd marki DAF.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 DAF CF(2002-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 DAF LF(2002-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
3 DAF XF105(2005-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
4 DAF XF95(2002-2006) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak