Infiniti

Infiniti

INFINITI MONITORING GPS – to jedno z pewnych działań, które w ogromnie właściwy sposób dopuszcza błyskawiczne wyszukanie lojalnych pracowników zatrudnionych w profilu korporacji.

Oczywiście opcja ta sprawdza się także w wyśmienity sposób w coraz szerszej rzeszy innego typu rozwiązaniach. Jednym z nich zostanie na pewno MONITORING GPS aut INFINITI. Decydując się na korzystanie z monitorowania GPS, możemy być pewni, że mamy możliwość na bieżąco kontrolowania pojazdów INFINITI oraz dodatkowych opcji do śledzenia trasy. Dla sporej ilości przedsiębiorców jest to opcja pomysłu pozwalającego na skontrolowanie, jak kierowca wywiązuje się ze swoich obowiązków. Podstawowe zadanie monitoringu GPS to oczywiście sprawna pozycja floty samochodów INFINITI wykonującej oddane polecenie. Dobrze jest o tym pamiętać, gdyż zmiany te będą w stanie zwiększyć aktywa przedsiębiorstwa.

Poza opcją ciągłego monitorowania GPS auta INFINITI dostępna jest także opcja obserwacji poziomu zużycia paliwa z szyny CAN.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Infiniti FX(2009-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Infiniti G35/37(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak