MAN

MAN

MAN MONITORING GPS – system pozwalający na skuteczniejsze zachowanie w realizacji tempa dowozu i zminimalizowaniu kosztów.

Dobrze jest o tym pamiętać mając na uwadze założenie spółki przewozowej. W dniu dzisiejszym MONITORING GPS jest jednym z postępowań gwarantujących zręczną weryfikację kierującego i pojazdu MAN przewożącego towar.
W ten uniwersalny sposób istnieje alternatywa stałego monitorowania miejsca przebywania oraz zużycia paliwa pojazdu MAN będącego na uposażeniu firmy. Dzięki wariantowi śledzenia auta MAN każdy szef firmy w łatwy sposób zdaje sobie sprawę, gdzie w obecnej chwili znalazł się jego ładunek.
Dla dużej liczby kierowników będzie to na pewno bardzo istotny fakt nakłaniający do wyboru owego rodzaju systemu, jakim jest nadmieniony MONITORING GPS. Poza alternatywą stałego monitorowania samochodu MAN dostępna jest też możliwość kontroli paliwa przez MONITOROWANIE GPS po szynie CAN.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 MAN TGA(2003-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 MAN TGL(2005-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
3 MAN TGM(2005-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
4 MAN TGS(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
5 MAN TGX(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak