Mitsubishi

Mitsubishi

MITSUBISHI MONITORING GPS – udostępniane w chwili obecnej technologie umożliwiają skuteczne działanie w realizacji tempa dostaw i zminimalizowaniu wydatków.

Należy o tym pamiętać mając na uwadze prowadzenie spółki przewozowej. W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z postępowań zapewniających wydolną kontrole pracownika i samochodu MITSUBISHI transportującego towar.
W ten łatwy sposób istnieje alternatywa stałego obserwowania miejsca przebywania samochodu MITSUBISHI znajdującego się na wyposażeniu korporacji. Dzięki możliwości obserwowania pojazdu MITSUBISHI, każdy szef korporacji w prosty sposób dowiaduje się gdzie w danej chwili przebywa jego ładunek.
Dla sporej ilości kierowników jest to bez wątpienia nadzwyczaj ważny motyw zachęcający do zdobycia takiego rodzaju systemu, jakim jest wspomniany MONITORING GPS. Poza alternatywą ciągłego monitorowania samochodu MITSUBISHI dostępna jest też opcja nadzoru zużycia paliwa za pomocą szyny CAN instalowanej w pojeździe marki MITSUBISHI.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Mitsubishi Outlander(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak