Porshe

porshe

PORSCHE MONITORING GPS – udostępniane w obecnym czasie technologie zapewniają sprawne działanie w realizacji tempa dowozu i zminimalizowaniu wydatków. Należy o tym pamiętać decydując się na rozwijanie firmy dostawczej.

W dzisiejszym czasie MONITORING GPS stał się jednym z działań gwarantujących dyskretną lustrację kierowcy i auta PORSCHE transportującego ładunek.
W ten prosty sposób powstaje alternatywa ciągłego kontrolowania miejsca pobytu samochodu marki PORSCHE znajdującego się na uposażeniu przedsiębiorstwa. Dzięki możliwości kontrolowania pojazdu PORSCHE każdy zarządca firmy w prosty sposób zdaje sobie sprawę gdzie w obecnej chwili znajduje się jego transport.
Dla mnóstwa szefów jest to bez wątpienia niesamowicie ważny powód zachęcający do uzyskania tego typu narzędzia, jakim jest wspomniany MONITORING GPS. Poza alternatywą stałego monitorowania pojazdu PORSCHE dostępna jest także możliwość nadzoru zużycia paliwa auta PORSCHE.
Ma to ogromne znaczenie w budżecie z pracownikami, które oddziałują na całą sprawność pieniężną całej przedsiębiorstwa.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Porshe Cayenne(2010-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Porshe Panamera(2009-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak