Scania

SCANIA

SCANIA MONITORING GPS – w obecnym czasie systemy monitoringu GPS zapewniają sprawne zachowanie w realizacji tempa dostaw i zmniejszeniu wydatków. Powinniśmy o tym pamiętać mając na uwadze prowadzenie korporacji dostawczej.

W chwili obecnej MONITORING GPS jest jednym z działań zapewniających wydolną lustrację szofera i samochodu marki SCANIA przewożącego ładunek.
W ten prosty sposób istnieje alternatywa ciągłego MONITOROWANIA GPS miejsca przebywania oraz zużycie paliwa samochodu SCANIA będącego na uposażeniu korporacji. Dzięki opcji monitorowania GPS pojazdu SCANIA każdy zarządca korporacji w łatwy sposób zdaje sobie sprawę, gdzie w danej chwili jest jego pojazd SCANIA.
Dla sporej ilości przedsiębiorców będzie to na pewno bardzo istotny motyw skłaniający do wyboru takiego rodzaju narzędzia, jakim jest nadmieniony MONITORING GPS. Poza możliwością stałego obserwowania wozu SCANIA istnieje również opcja nadzoru kierowcy wiozącego ładunek. Miewa to ogromne znaczenie w finansowaniu z zatrudnionymi, które oddziałują na pełną sprawność finansową całej przedsiębiorstwa.

Poza opcją ciągłego monitorowania GPS auta SCANIA dostępna jest także opcja obserwacji poziomu zużycia paliwa z szyny CAN :

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Scania P-series(2004-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Scania R-series(2004-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak