Seat

SEAT

 

SEAT MONITORING GPS –  to jedno z pewnych działań, które w bardzo sprawny sposób umożliwia błyskawiczne rozpoznanie lojalnych kierowców jeżdżących w strukturach korporacji.

Z całą pewnością możliwość ta może być użyta także w doskonały sposób w coraz szerszej rzeszy innego typu rozwiązaniach. Jednym z nich może być na pewno MONITORING GPS pojazdów SEAT. Będąc zdecydowanym na wprowadzenie tego wyjścia w swoich pojazdach SEAT możemy być pewni, że na będziemy mogli cały czas monitorować spółkę, która podjęła się zrealizowania wybranego rodzaju pracy.  Podstawowe zadanie w takiego typu uczynkach to oczywiście sprawna ulokowanie floty SEAT wykonującej powierzone prace. Warto mieć to na uwadze, gdyż modyfikacje te są w stanie zwielokrotnić dochody firmy, co będzie bez wątpienia nad wyraz ważnym faktem.

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Seat Altea(2004-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Seat Ibiza(2003-2008) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
3 Seat Ibiza(2008-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
4 Seat Leon(2002-2005) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
5 Seat Leon(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
6 Seat Toledo(2002-2004) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
7 Seat Toledo(2005-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak