Volvo

VOLVO

VOLVO MONITORING GPS – system ten daje możliwość śledzenia wszystkich pojazdów marki VOLVO, w których zostaną umieszczone lokalizatory GPS.

Zarejestrowane pojazdy VOLVO będą śledzone w czasie rzeczywistym, co oznacza, że właściciel floty samochodowej VOLVO będzie otrzymywał bieżące informacje o położeniu pojazdu VOLVO. Wszystkie informacje będą pobierane dzięki dostępowi do Internetu, który mają komputery i smartfony. Na obydwa te urządzenia można otrzymywać dane o lokalizacji pojazdu VOLVO.

Dużym ułatwieniem jest to, że wszystkie informacje pochodzące z monitoringu pojazdu VOLVO są zapamiętywane w archiwum serwera TRACK GPS przez kolejne 3 miesiące.

Drugim parametrem, który możemy odczytać poprzez lokalizator GPS jest zużyte przez monitorowany pojazd VOLVO paliwo za pomocą TRACK GPS CAN. 

Nr Nazwa Łączny przebieg z zegarów Obroty silnika Poziom paliwa Łączne zużycie paliwa Nacisk na pedał gazu Predkość pojazdu Czas jazdy Łączny czas pracy silnika Temp. silnika Temp. oleju Zasięg pojazdu Chwilowe zużycie paliwa Dane z tachografu Nacisk na osie(4 osie)
1 Volvo FE(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
2 Volvo FH(2002-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
3 Volvo FL(2006-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
4 Volvo FM(2002-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
5 Volvo S80(2007-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
6 Volvo V70(2008-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
7 Volvo XC60(2009-) Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
8 Volvo XC70 Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak