Monitorowanie GPS Katowice

Monitorowanie GPS Katowice to system funkcjonujący na całym świecie służący do pozyskiwania danych na temat aktualnego położenia pojazdu, co prowadzi do większej efektywności i bezpieczeństwa jego eksploatacji.

Monitorowanie pojazdów GPS zwiększa zaufanie klientów do firmy przewozowej, co z kolei przekłada się na wzrost popytu na usługi logistyczne lub transportowe przedsiębiorstw korzystających z systemu TRACK GPS. Możliwość śledzenia położenia przesyłanych towarów w czasie rzeczywistym znacząco podnosi wartość oferty przewoźnika.

Lokalizacja pojazdów GPS powoduje zdecydowane obniżenie kosztów eksploatacji i transportu samochodów w swojej firmie nawet o 30 %.

Monitorowanie GPS Katowice

Umieszczony w pojeździe lokalizator GPS umożliwia zdalne, za pośrednictwem zalogowanego komputera, śledzenie położenia auta w czasie rzeczywistym. Dane zapisywane są w sekundowych odstępach, co sprawia, że można za pomocą systemu TRACK GPS uzyskiwać bardzo dokładne raporty na temat sposobu wykorzystania pojazdu, w tym również prędkości i przerw w podróży.

Praktyka udowadnia, że możliwe jest obniżenie kosztów utrzymania pojazdu nawet o jedna trzecią, dzięki danym dostarczanym przez monitorowanie aut GPS.

 

 

Monitorowanie GPS Katowice to idealne rozwiązanie dla osób, które specjalizują się w przewozach osób. W teraźniejszych czasach rozwój techniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego globu, szczególnie w Unii Europejskiej. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez najnowszych narzędzi, które im w tym pomagają. Monitoring pojazdu GPS to jeden z elementów, które doceniają sobie instytucje państwowe. Zamontowanie całego systemu zabiera bardzo mało czasu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy kierownik firmy budowlanej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty. Dobre rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego oprogramowania, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, klient otrzymuje dostęp do portalu internetowego, w którym może sprawdzić aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

 

Monitorowanie GPS Katowice

 

Monitorowanie GPS Katowice

Skontaktuj się z Nami

tel. +48 32 760 60 39

tel. +48 601 20 52 12

tel. +48 796 904 777

ZAPRASZAMY

5/5 - (396 votes)