Monitorowanie GPS Gdańsk

Monitorowanie GPS Gdańsk to oferta dla mieszkańców z województwa pomorskiego raz dla właścicieli flot pojazdów Gdańska oraz Trójmiasta.

Lokalizator pojazdu GPS to proste urządzenie, które w systemie TRACK GPS wyświetla pozycję samochodu co klika sekund. Po zalogowaniu w TRACK GPS, z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym, właściciel pojazdu może śledzić obecne jego położenie, kierunek jazdy oraz prędkość, z jaką się porusza.

Lokalizacja pojazdów GPS powoduje zdecydowane obniżenie kosztów eksploatacji i transportu samochodów w swojej firmie nawet o 30 %.

Monitorowanie GPS Gdańsk

TRACK GPS udostępnia monitoring samochodów GPS oraz parametrów związanych z trasą, takich jak prędkość, każdy skręt pojazdu oraz generowanie raportów nawet do roku czasu wstecz.

Monitorowanie GPS Gdańsk to idealne rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W teraźniejszych czasach rozwój widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego globu, szczególnie w Europie i Ameryce. Niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez najnowszych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Monitoring pojazdu GPS to jeden z narzędzi, które doceniają sobie firmy transportowe. Uruchomienie całego systemu zabiera parę kwadransów. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy szef firmy budowlanej będzie miał dostęp do aktualnej pozycji swojej floty za pomocą dowolnego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ dostajemy dostęp do portalu internetowego, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Gdańsk

Skontaktuj się z Nami

telefony :

+48 58 500 87 72

+48 601 20 52 12

+48 796 904 777

Zapraszamy Serdecznie

5/5 - (401 votes)