Monitorowanie GPS Szczecin

Monitorowanie GPS Szczecin kierujemy do właścicieli firm oraz klientów indywidualnych w mieście Szczecin, Koszalin oraz województwa zachodniopomorskiego.

TRACK GPS to efektywny system monitoringu samochodów GPS, dzięki któremu widoczne jest znaczne obniżenie kosztów eksploatacji aut służbowych, szacowanych nawet o 30 %.

Montaż małego lokalizatora GPS powoduje wysyłanie do naszego serwera TRACK GPS informacji o aktualnej pozycji pojazdu, a funkcjonuje to dzięki światowej sieci satelitów GPS. Do prawidłowego funkcjonowania systemu klient potrzebuje jedynie komputera z podłączeniem do sieci internetowej.

Monitorowanie GPS Szczecin

Po zalogowaniu się do systemu TRACK GPS, możliwe jest obserwowanie pojazdu w czasie rzeczywistym oraz pobieranie raportów dotyczących szczegółów trasy.

Monitorowanie GPS Szczecin to idealne rozwiązanie dla osób, które specjalizują się w transporcie drogowym. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w Unii Europejskiej. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez najnowszych narzędzi, które im w tym pomagają. Monitorowanie pojazdu GPS to jedno z narzędzi, które doceniają sobie instytucje państwowe. Zamontowanie całego systemu zabiera około godziny. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy szef firmy transportowej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty za pomocą internetu. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego oprogramowania, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, dostajemy dostęp do serwisu internetowego, w którym możemy sprawdzić aktualne pozycje swoich pojazdów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Szczecin

Skontaktuj się z Nami

+48 91 885 35 77

+48 601 20 52 12

+48 796 904 777

ZAPRASZAMY !

5/5 - (303 votes)