Monitorowanie GPS Lublin

Monitorowanie GPS Lublin w województwie lubuskim, to system skierowany do właścicieli flot oraz klientów indywidualnych w mieście Lublin. Prezentujemy specjalne oferty kierowane w stronę przedsiębiorców rejestrujących w TRACK GPS ponad 20 samochodów, jednak dla klientów indywidualnych także proponujemy dogodne warunki współpracy.

Współpraca z klientem odbywa się przez jednorazową opłatę za urządzenie GPS, jak i opłatę za niski miesięczny abonament, tak by klient miał podgląd na aktualną pozycję pojazdu po zalogowaniu poprzez naszą stronę internetową.

Monitorowanie pojazdów GPS zbiera i udostępnia raporty danych z strasy nawet do 12 miesięcy wstecz. Dzięki zorganizowanej kontroli floty pojazdów, właściciel za pośrednictwem lokalizatora GPS niweluje i obniża koszta eksploatacji nawet o 30 %.

Monitorowanie GPS Lublin

 

Nadzór nad flotą pojazdów służbowych dzięki włączeniu się do naszego systemu TRACK GPS może stać się dla Państwa firmy nie tylko łatwiejszy, ale również przynieść wymierne korzyści finansowe.

Lokalizacja GPS to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W teraźniejszych czasach rozwój widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w Europie i Ameryce. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Monitorowanie GPS Lublin to jeden z elementów, które doceniają sobie wszystkie firmy. Zamontowanie całego systemu zabiera parę kwadransów. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy właściciel firmy budowlanej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty. Niektóre rozwiązania dodają dużą mobilność, ponieważ otrzymujemy dostęp do strony internetowej, w której możemy sprawdzić aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność pojazdu podana jest niemalże do każdego metra.Monitorowanie GPS Lublin

Monitoring GPS Lublin

Kontakt

tel. +48 601 20 52 12

tel. +48 796 904 777

tel. +48 81 820 07 78

Serdecznie Zapraszamy

 

5/5 - (319 votes)