Monitorowanie GPS Bydgoszcz

Monitorowanie GPS Bydgoszcz to system TRACK GPS montowany jest również na terenie Bydgoszczy, Torunia oraz na całym terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Specjalnie dla Państwa firm i obecnej w niej floty samochodów służbowych, przygotowaliśmy system system monitorowania GPS, który umożliwia widoczność trasy w czasie rzeczywistym pojazdu oraz jego prędkości.

Dodatkowo system TRACK GPS archiwizuje przez 12 miesięcy wszystkie otrzymane z lokalizatora informacje, dzięki czemu taki monitoring GPS znakomicie sprawdza się podczas analizy efektywności wykorzystania środków transportu w Państwa firmie.

Monitorowanie GPS Bydgoszcz

Lokalizator pojazdów GPS to małe urządzenia zainstalowane w samochodzie, utrzymujące stałą łączność z siecią pozycjonowania GPS.

Nasz system TRACK GPS w odstępach sekundowych zapisuje otrzymane z satelity informacje o położeniu pojazdu, archiwizuje je i udostępnia naszym klientom systemu w czasie rzeczywistym lub w postaci raportów nawet do 12 miesięcy wstecz.

Lokalizacja GPS to idealne rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w transporcie drogowym. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego globu, szczególnie w krajach bardzo rozwiniętych. Niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowoczesnych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Lokalizacja GPS to jeden z elementów, które doceniają sobie instytucje państwowe.

 

Uruchomienie całego systemu zabiera parę kwadransów. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy właściciel firmy transportowej będzie miał dostęp do aktualnej pozycji swojej floty. Niektóre rozwiązania dodają dużą mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego oprogramowania, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, otrzymujemy dostęp do strony internetowej, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich pojazdów. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ dokładność auta podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Bydgoszcz

 

Monitorowanie GPS Bydgoszcz

Zapraszamy do współpracy

telefon:

+48 52 554 50 88

+48 601 20 52 12

+48 796 904 777

5/5 - (403 votes)