Monitorowanie GPS Białystok

Monitorowanie GPS Białystok wysyła nieprzerwanie informacje z satelity GPS tworzą system TRACK GPS, który należy do globalnej sieci teleinformatycznej.

Lokalizator GPS zainstalowany w Państwa pojeździe umożliwia uzyskanie w każdej chwili informacji o położeniu pojazdu, bez względu na to, w jakiej odległości od siedziby firmy się znajduje.

Odległość danego pojazdu od firmy nie stanowi przeszkody dla swobodnego przepływu informacji o położeniu auta oraz wszystkich dostępnych parametrach na temat prędkości, trasy itd. Instalacja małego urządzenia Gps zajmuje bardzo mało czasu i pozwala na korzystanie z wszystkich możliwych funkcji TRACK GPS.

Monitorowanie pojazdów GPS zbiera i udostępnia raporty danych z strasy nawet do
12 miesięcy wstecz. Na ekranie komputera właściciel widzi aktualną pozycję samochodu, jego prędkość oraz każdy punkt na mapie generowany na podstawie skrętu, bądź w podczas jazdy w linii prostej, co kilka sekund.

Monitorowanie GPS Białystok

Lokalizator samochodów GPS montowany w ramach sieci TRACK GPS, pozwala na uzyskanie przez właściciela pojazdu służbowego oszczędności na kosztach eksploatacji sięgających nawet 30%.

Monitorowanie GPS Białystok to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które specjalizują się w przewozach osób. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego globu, szczególnie w Europie i Ameryce.
Niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez najnowszych narzędzi, które
im w tym pomagają. Lokalizacja GPS to jeden z elementów, które doceniają sobie firmy transportowe. Uruchomienie całego systemu zabiera około godziny. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy właściciel firmy przewozowej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ dostajemy dostęp do portalu internetowego, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Białystok

Skontaktuj się z Nami

tel. +48 85 877 70 34

tel. +48 601 20 52 12

tel. +48 796 904 777

ZAPRASZAMY

5/5 - (402 votes)