Monitorowanie GPS Zielona Góra

Monitorowanie GPS Zielona Góra to oferta dla wszystkich firm z obszaru Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego oraz województwa lubuskiego.

W firmach ubezpieczeniowym, podczas negocjacji stawki polisy komunikacyjnych, istotnym argumentem jest posiadanie monitorowanie pojazdów GPS, ponieważ możliwa jest realna ocena ryzyka wystąpienia szkody w polisie ubezpieczeniowej.

Monitorowanie samochodów pozwala na cięcie o nawet 30 % kosztów ich eksploatacji. Przy Pomocy sieci satelitów GPS, właściciel firmy ma możliwość obserwacji swojej floty samochodowej oraz kontrolowania pracy przewoźnika w transporcie.

Monitoring w czasie rzeczywistym dostarcza poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla firmy oraz jego pracowników poprzez raporty z dobrej i efektywnej pracy.

Monitorowanie GPS Zielona Góra

Monitoring pojazdu GPS jest bardzo ważnym argumentem podczas uzgadniania stawek polis komunikacyjnych w towarzystwach ubezpieczeniowych, umożliwia bowiem bardziej realistyczne oszacowanie ryzyka wystąpienia szkody w zakresie polisy.

Lokalizacja GPS zwiększa zaufanie do przewoźnika ze strony firm korzystających z jego usług. Wynikający z tego wzrost przychodów w połączeniu z obniżonymi kosztami stanowią niezaprzeczalną zaletę korzystania z TRACK GPS.

Monitorowanie GPS Zielona Góra to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które specjalizują się w przewozach osób. W teraźniejszych czasach rozwój widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w krajach bardzo rozwiniętych. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Lokalizacja GPS to jeden z narzędzi, które doceniają sobie wszystkie firmy. Uruchomienie całego systemu zabiera bardzo mało czasu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy szef firmy transportowej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty za pomocą internetu. Nasze rozwiązania dodają dużą mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego programu, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, otrzymujemy dostęp do strony internetowej, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Zielona Góra

Skontaktuj się z Nami

+48 68 888 01 32

+48 601 20 52 12

+48 796 904 777

Zapraszamy !

 

5/5 - (277 votes)