Monitorowanie GPS Wrocław

Monitorowanie GPS Wrocław sięga zasięgiem nie tylko miasto Wrocław, ale także każde miejsce na świecie w ramach globalnej sieci satelitów GPS.

Montaż w sieci TRACK GPS prostego urządzenia GPS, skutkuje dużą oszczędnością posiadacza samochodu, szacowanej nawet do 30 % na kosztach eksploatacji.

Właściciel floty może zaoszczędzić na wszystkich samochodach posiadających lokalizator GPS, tworzyć raporty tras oraz szczegółów dotyczących jazdy kierowcy.

 

Monitoring samochodów GPS pozwala ma namierzanie aktualnego położenia pojazdu w czasie rzeczywistym, można również generować raporty analityczne nawet rok wstecz. Odbywa się to za pośrednictwem globalnego systemu teleinformatycznego.

Monitorowanie GPS to idealne rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w krajach bardzo rozwiniętych. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowych narzędzi, które im w tym pomagają. Lokalizacja GPS to jeden z elementów, które doceniają sobie wszystkie firmy. Zamontowanie całego systemu zabiera bardzo mało czasu. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy kierownik firmy budowlanej będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji swojej floty za pomocą swojego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ dostajemy dostęp do serwisu internetowego, w którym możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność samochodu podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Wrocław

Monitorowanie GPS Wrocław

telefon :

+48 71 700 01 57

+48 601 20 52 12

+48 796 904 777

Zapraszamy !

 

5/5 - (310 votes)