Monitorowanie GPS Poznań

Bardzo ważnym argumentem negocjując stawki w firmach ubezpieczeniowych jest monitorowanie GPS Poznań, ponieważ zwiększa zaufanie do właściciela samochodu, umożliwiając realistyczną ocenę ryzyka wystąpienia szkody, w polisie.

Naszą ofertą dla firm na obszarze Poznania i województwa wielkopolskiego to monitoring GPS. Oszczędności jakie wynikają z monitorowania samochodów są, w porównaniu do rejestracji auta, bardzo małe.

Firmy, które chcą korzystać z usług przewoźnika, mają dużo większe zaufanie do swoich pracowników, dzięki lokalizacji GPS.

Monitoring GPS dostarcza poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla firmy oraz jego pracowników poprzez raporty z dobrej i efektywnej pracy.

Monitorowanie GPS Poznań

 

Zdyscyplinowanie kierowców dzięki Monitorowanie GPS Poznań, dokumentowanie użytkowania na potrzeby towarzystw ubezpieczeniowych oraz kontrola wykorzystania aut i maszyn roboczych pozwalają na zmniejszenie kosztów ich utrzymania nawet o 30%.

Lokalizacja GPS to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które specjalizują się w przewozach osób. W dzisiejszych czasach rozwój elektroniki widoczny jest niemalże w każdym zakątku naszego rynku, szczególnie w Europie i Ameryce. Wszyscy po prostu nie wyobrażają sobie kierowania własną firmą bez nowych narzędzi, które im w tym ułatwiają. Monitorowanie GPS Poznań to jeden z elementów, które doceniają sobie firmy transportowe. Zamontowanie całego systemu zabiera około godziny. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązaniu, każdy właściciel firmy transportowej będzie miał dostęp do aktualnej pozycji swojej floty za pomocą dowolnego komputera. Nasze rozwiązania dodają odpowiednią mobilność, ponieważ zamiast odpowiedniego programu, które musi być zainstalowane na naszym komputerze, otrzymujemy dostęp do portalu internetowego, w której możemy zobaczyć aktualne pozycje swoich samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dokładność auta podana jest niemalże do paru metrów.

Monitorowanie GPS Poznań

telefony:

+48 61 631 11 77

+48 601 20 52 12

+48 796 904 777

Zapraszamy !

5/5 - (305 votes)